Modrý dům ve Svinviku,

Dovolená  snů

 

Dovolenou s duší

"Modrý dům" je situovaný v části obce Svinvika, v obci  Gridsvagoya, v samosprávné oblasti Aure.

Aure je krásný pobřežní kraj s celkem 477 km pobřeží. V této velmi členité oblasti se nachází řada ostrovů a ostrůvků, poloostrovů i hlubokých fjordů.  Uvidíte zde krásnou krajinu s nejvyššími ostrovními horami v celém Norsko.

Největší hory se nacházejí na ostrovech Tustna a Stabblandet s horou Innerbergsalen, jejícž výška je 908 metrů a my jsme na ni velmi pyšní.  Turisté zde najdou turistické trasy podle svých přání s krásnými přírodními scenériemi, a to od mírných stoupání v údolí až po příkré horské trasy. Každý tu najde trasu podle svých fyzických možností.

 

Oblast Aure je ale známá zejména jako ráj pro rybáře. Zde je možné úspěšně  rybařit rybářským prutem z lodi či ze břehu. Brzy zjistíte, že v oblasti  Aure je skvělý rybolov. S malou dávkou  trpělivosti vám můžeme garantovat rybářské štěstí!

Na zdejších lovištích můžete chytit tresku, halibuta, mníka, štikozubce a mnoha jiných druhů.

 

Je vašim koníčkem potápění? Zde máte příležitost k objevování bohaté různorodosti korýšů, hřebenatek a dalších mořských živočichů.

 

 

"Modrý dům" je umístěn na hezkém klidném místě cca 60 metrů od mořského pobřeží  a má  vlastní přístaviště rybářských lodí. V přístavišti na pobřeží je vybudována kůlna s filetovacími stoly a pitnou vodou. Kůlna v přístavišti je vybavena několika mrazáky  pro zamrazení všech vašich úlovků.

K pronájmu jsou zde k dispozici tři lodě, které jsou 17 stop dlouhé a jsou typu Rana s motory o výkonu 25 koní. Všechny lodě jsou vybaveny záchrannými vestami. Lodi jsou vybavené kvalitními navigačními přístroji s mořskou mapou a sonarem.

 

Vlastní obytný dům má 5 ložnice s celkem 10 postelemi. Dva obývací pokoje jsou plně vybavené a jsou vyzdobené původními věcmi z doby, kdy byl dům postaven. Též kuchyň je plně vybavena, a to včetně ledniček, mrazáku, sporáku, kávovaru a myčky na nádobí.

V domě je televize se satelitním příjmem i českých programů. Je zde též k dispozici wi-fi. V samostatné místnosti je k využití pračka. V domě jsou dvě koupelny se sprchovými kouty a toaletami a navíc další samostatný záchod.

 

Zahrada u domu je vybavena zahradním nábytkem a grilem. Parkovat je možné pohodlně bezprostředně vedle domu.  Dům je na klidném místě,  nejbližší soused

je vzdálen 120 m.

 

Nejbližší obchod se smíšeným zbožím je ve Vihals a centrum oblasti - město Aure je vzdálené 20 km od "Modrého domu" .

 

Ještě několik praktických informací:

• cena elektřiny do spotřeby 200 kWh za pobyt je zahrnuta v nájemném. Spotřeba nad 200 kWh je doúčtována samostatně za cenu 1,50 NOK za kWh.

• ubytování v den příjezdu je možné od 14:00 hod.

• v den odjezdu je nutné dům vyklidit a opustit do 10:00 hod.

• úklid domu při odjezdu je účtován zvlášť cenou 750,- NOK navíc k nájmu.

 

Cenovou nabídku Vám vypracujeme na požádání.

 

.

Vítejte na příjemnou dovolenou v Svinvik.

S pozdravem Elisabeth a John Strupstad

— FOTOGALERIE —

strupsta@online.no

 

Modrého domu in Svinvik

John Strupstad

N-6690 Aure

NORGE

Telefon: (+47) 924 10 343

 

 

HD-STUDIO AS - 2015